Attālināts atbalsts izmantojot TeamViewer

No ''VeA Wiki''
Versija 14:19, 2017 augusts 16, kādu to atstāja Marcis.koloda (Diskusija | devums) (Jauna lapa: == Attālināts atbalsts izmantojot TeamViewer == Ventspils Augstskolai ir pieejams TeamViewert Premium, kas nodrošina, ka Ventspils Augstskolas ITML daļas darbinieki var attāli...)
Jump to navigation Jump to search


Attālināts atbalsts izmantojot TeamViewer

Ventspils Augstskolai ir pieejams TeamViewert Premium, kas nodrošina, ka Ventspils Augstskolas ITML daļas darbinieki var attālināti pieslēgties pie jūsu datora un mēģināt risināt jūs radušās problēmas.


Lai sāktu attālināto atbalstu, jums jāizveido atbalsta pieprasījums. To var izdarīt sekojoši:

  1. Jāatver https://itserviss.venta.lv un jānospiež uz pogas ar tekstu - Attālināts atbalsts

Support 1.PNG

  1. Jāpagaida kad lejuielādējās programmatūra un jāsaglabā.

Support 2.PNG


  1. Ja programma pati automātiski nestartējas, tad jāstartē, divreiz uzklikšķinot uz ierpiekš saglabātā programmas faila. Pēc tam jums tiks attēlots zemāk redzamais logs, kur ja nav rakstīts tad ierakstīt savu vārdu un uzvārdu. Tālāk gadiet līdz jums pieslēgsies kāds no administrātoriem.

Support 3.PNG


  1. Kad administrātors jums vēlesies pieslēgties, jums tiks paziņots par to un jums jāapstriprina pieslēgšanās nospiežot uz pogas - Allow.

Support 4.PNG


  1. Pēc attālinātās sesijas jums tiks izveidota ikona uz darba virsmas, kas jums ļaus izveidot jaunu attālināto sesiju, bez nepieciešamības iet uz https://itserviss.venta.lv lapu.

Support 5.PNG